Thermi Va İle Ameliyatsız Genital Estetik

"GENİTAL GENÇLİĞİN YENİ FORMÜLÜ" THERMI VA İLE TANIŞIN

Hamilelik, normal doğum, menopoz, hormonal problemler ya da yaşlanmaya bağlı olarak vajinal kaslarda gevşeme sıkça rastlanan bir durumdur. Bu durum beraberinde cinsel yetersizlik, orgazm sorunları ve idrar kaçırmaya varan çeşitli şikayetlere neden olabilmektedir. Ne yazık ki bu doğal sorunlara mani olmak pek de mümkün değildir.

Hiçbir kadın, özellikle yaşamlarının ‘mahrem’ olarak adlandırılan bölümleri ile ilgili vücudunda kendi kontrolü dışında meydana gelen bu durumdan memnun olmaz. Dünyanın her yerinde kadınlar gençliklerine ya da doğum öncesi vücutlarına geri dönmeyi arzu ederler. Thermi Va, kadınların mutluluklarını yeniden kazanmalarına, ilişkilerini yeniden canlandırmalarına, vulvovajinal gençlik ve sağlıklı yaşamlarına kavuşmalarına yardımcı olur.

THERMI VA ; YENİLER, ONARIR, CANLANDIRIR

THERMI VA NEDİR ?

THERMI VA NEDİR ?

Thermi Va kontrollü bir şekilde ısı ortaya çıkaran ve ortaya çıkardığı bu ısıyı termal kamera yardımıyla deri altına yine kontrollü bir şekilde uygulanmasını sağlayan, radyofrekans teknolojisini kullanan bir cihazdır. Kontrollü bir şekilde ısı çıkaran bu radyofrekans sistem, uygulandığı bölgede vücudun yenilenme mekanizmalarını harekete geçirerek o bölgeyi yenileme, onarma ve canlandırma özelliğiyle, genital bölgede yaşanan bir çok sorun için ameliyatsız, etkili ve yüz güldürücü sonuçlar veren tedavi seçenekleri sunar.

Thermi Va, kalıcı ve yüz güldürücü sonuçlar ortaya çıkaran özelliğiyle genital bölgede sağlık ve estetik sorunları yaşayan, özellikle ameliyat çekincesi olan bayanlar için ideal bir yöntemdir.

ThermiVa ile; vajina daraltma, iç dudak estetiği (labioplasti), dış dudak estetiği gibi konularda ameliyatsız çözümler sunulabildiği gibi, orgazmik sorunlar, vajina kuruluk ve idrar kaçırma problemleri tedavi edilebilmektedir.

THERMI VA İLE AMELİYATSIZ VAJİNA DARALTMA

THERMI VA İLE AMELİYATSIZ VAJİNA DARALTMA

Vajina kanalı hamilelik, normal doğum, kilo alımı, sigara, hormonal bozukluklar, menopoz ve yaş gibi nedenlerle dinamiğini ve fonksiyonunu kaybedebilir. Bu durumda vajina kaslarında gevşeklik, vajina kanalında genişleme gibi sorunlara yol açabilir. Bu gevşeklik ve genişleme kadının cinsel yaşamında da sorun yaşamasına, özgüvenini kaybetmesine ve cinsel haz eksikliğine sebep olabilir.

Vajina kanalında genişleme sendromu THERMI VA ile hiçbir şekilde lokal veya genel anestezi ya da anestezik kremler uygulanmaksızın kesisiz, ameliyatsız olarak tedavi uygulanabilmektedir. THERMI VA cihazının özel jinekolojik başlığı vajen kanalı içerisinde kontrollü ısı ve radyofrekans dalgaları yayarak, vajinanın alt duvarında bulunan ve iki taraflı olarak pervis tabınını oluşturan kasların birbirine yakınlaşmasını, dokuların yenilenmesini sağlar. Bu şekilde vajen başlangıcından içeriye kadar olan alan daraltılarak vajina darlığı istenilen oranda sağlanmış olur.

THERMI VA İLE AMELİYATSIZ İÇ DUDAK ESTETİĞİTHERMI VA İLE AMELİYATSIZ İÇ DUDAK ESTETİĞİ

Genital bölgede bulunan küçük dudaklardaki (iç dudaklardaki) sarkma veya asimetri ( bir labiumun diğerine göre daha büyük ve sarkık olması durumu) problemleri, kadınlarda hem genital görüntünün kötü olmasından dolayı cinsel ve kişisel özgüven kaybına hem de enfeksiyon olasılığını arttırmasından dolayı devam eden genital akıntılara sebep olarak sağlık problemleri ortaya çıkarabilir.

THERMI VA ile genital bölgede iç dudaklarda sarkma problemi ameliyatsız olarak giderilebilmektedir. THERMI VA'nın özel başlığı yaydığı ısı enerjisi ile uygulandığı bölgeyi onarır, yeniler, canlandırır ve böylece küçük dudakların toparlanmasını, şeklen istenilen formu almasını sağlar. Burada dikkat edilmesi gereken husus, THERMI VA ile sarkma probleminin giderilebileceği, asimetri sorunu varsa bu sorunun ancak lazer veya cerrahi müdahale ile kesi olmadan düzeltilemeyeceğidir.

THERMI VA İLE AMELİYATSIZ DIŞ DUDAK ESTETİĞİTHERMI VA İLE AMELİYATSIZ DIŞ DUDAK ESTETİĞİ

Genital bölgeye bakıldığında dışarıdan görünen kısımda yer alan, büyük dudaklar veya dış dudaklar olarak adlandırılan bölgede, doğuştan şekil bozuklukları veya sonradan yaşın ilerlemesiyle normal olarak meydana gelen değişikliklerin sebep olduğu estetik sorunlar ameliyatsız olarak yaklaşık 30 dakika süren THERMI VA uygulaması ile giderilebilir. THERMI VA bu bölgede yaydığı ısı ile toparlanma sağlayarak dış dudakların toparlanmasını, gençlik ya da doğum öncesi formuna kavuşmasını, varsa doğuştan şekil bozukluklarının giderilmesini sağlar. THERMI VA ile dış dudakların estetik bir görünüme kavuşması, kadının özgüveni yerine getirir, cinsel ilişkide sırasında konsantrasyon bozukluğunu ortadan kaldırır ve sonuçta cinsel hazzı da arttırmış olur.

THERMI VA ile dış dudak estetiği, bütün bunların yanı sıra sıkı pantolon, bikini gibi kişiye dilediği kıyafetleri giyme özgürlüğünün kazanılması, havuz ya da denize girme gibi sosyal ortamlarda da ayrıca rahatça hareket edilmesi gibi kazanımlar da sağlar.

THERMI VA İLE ORGAZM SORUNLARININ ÇÖZÜMÜTHERMI VA İLE ORGAZM SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ

Thermi Va’nın uygulama alanları arasında en sık karşılaştığımız ihtiyaçlardan biri de orgazm sorunlarıdır. Orgazm problemi yaşayan bir kadının en sık şikayet ettiği konuların başında vajinal bolluk ve bu genişlemeden dolayı vajinal orgazmı sağlayan G noktasının uyarılmaması gelmektedir. İşte tüm bu sorunlara Thermi Va ile ameliyatsız ve kısa sürede yardımcı olabiliyoruz.

Vajinal Thermi uygulamasında vajen ön duvarında bulunduğu varsayılan G noktasının uygulama ile beraber dolgunlaşması, vajenin sıkılaşması ile cinsel ilişki sırasında haz alma her iki taraf için de artar. Ayrıca yapılan uygulama ile beraber uygulama alanında kanlanmanın da artması ile beraber tüm dokularda bir yenilenme süreci başlar.

THERMI VA İLE VAJİNAL KURULUĞUN GİDERİLMESİTHERMI VA İLE VAJİNAL KURULUĞUN GİDERİLMESİ

Menopoz döneminde hormonların etkisi ile vajinal bölgede salgı yapan bezler artık eskisi gibi çalışmaz ve yine hormonların etkisi ile mukozada incelme başlar. Tüm bunlar hem günlük yaşantıda hem de cinsel hayatta kadınları oldukça zorlamaktadır ve kadınları konuyla ilgili çözüm arayışına yönlendirmektedir.

Vajinal kuruluk ile ilgili çözüm arayışında kişiler ilaca bağımlı olmak istememektedir. bunun bir sebebi de kullanılması gereken ilaçların genellikle hormon ağırlıklı olmasından kaynaklanmaktadır. Teknolojinin ilerlemesinin bahsettiğimiz sorunlar ile birleşmesi cihaz uygulamalarının ön plana çıkmasını sağlamıştır.

Thermi Va ile vajinal kanalda yenilenme, damarlanma - kanlanmanın artışı ile dokuların beslenmesi artar ve gençleşme sağlanır. Bu şekilde kuruluk ve incelme şikayetleri ortadan kalkar.

THERMI VA İLE İDRAR KAÇIRMA TEDAVİSİTHERMI VA İLE İDRAR KAÇIRMA TEDAVİSİ

Thermi Va ile genellikle normal doğum sonrası veya aşırı kilo kaybı sonrasında görülen, öksürürken ya da hapşırırken karşılaşılan idrar kaçırma şikayetleri tedavi edilebilmektedir.

Uygulama sırasında vajenin mesaneyi destekleyen bölümünün sıkılaşıp toparlanmasıyla vajene sarmış olan mesane toplanır ve idrar yolunun açısı düzeltilir. Bu sayede yüz güldürücü sonuçlar elde edilir.

YASAL UYARI

Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

Gizlilik İlkesi

BİZE ULAŞIN

Genital Estetik Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın