Hemen Doktorunuza Danışın

DOKTORUNUZA DANIŞIN

Estetik kaygılar, fonksiyonel ve psikolojik sorunların düzeltilmesi için genital bölgede uyguladığımız cerrahi veya ameliyatsız bir çok tedavimiz bulunmaktadır. Vajina daraltma, vajina beyazlatma, iç dudak estetiği (labioplasti), dış dudak estetiği ve kliteropeksi gibi tedavilerimiz hakkında bilgi almak için dilediğiniz zaman Doktor Burcu Kardaş Arslan'a danışabilirsiniz. Adınızı soyadınızı ve iletişim bilgilerinizi bize gönderdiğiniz takdirde en kısa zamanda size ulaşıp sorularınıza cevap verebiliriz. Dilerseniz zaman kaybetmeden danışmak için aşağıda ki bölümden bize telefon veya whatsapp mesajla ulaşabilirsiniz.

AMELİYATSIZ GENİTAL ESTETİK ÇÖZÜMLER
Muayenehane şartlarında uygulanabilir radyofrekans tedavisi

  • AMELİYAT VE ANESTEZİ YOK
  • HORMON TEDAVİSİ YOK
  • ANINDA SONUÇ VAR
  • HAYAT KALİTENİZDE ARTIŞ VAR

Dr. Burcu Kardaş Arslan

Jin. Op. Dr. Burcu K. Arslan

Jin. Op. Dr. Burcu K. Arslan

Jinekolog Operatör Doktor Burcu Kardaş Arslan 1974 yılında Malatya'da doğdu. İlk ve ortaokulu Malatya ve Eskişehir illerindede tamamladı. 1992 yılında İstek Vakfı Florya Bilge Kaan Kolejinden mezun oldu. 1998 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Sonrasında Almanyada Köln..

Daha Fazla Bilgi

VİDEO ANLATIMLAR

TV PROGRAMLARI

S.S.S

Genital Estetik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Genital bölge estetiği, vajinal yenileme olarak da adlandırılmaktadır. İç Dudak Estetiği (Labioplasti), Dış Dudak Estetiği (Vuvoplasti) , Vajina Beyazlatma, Vajina Daraltma gibi işlemler genital estetik işlemleri olarak adlandırılmaktadır.
Kadınların, genital sağlık alanında erkeklerden çok daha bilgili oldukları bilinmektedir. Genital estetik uygulamaları doğum yapmış ya da yapmamış herkesin yaşayabileceği vajinal kuruluk, tekrarlayan enfeksiyonlar, vajinanın geniş olması, vajinada meydana gelen renk değişimi, idrar kaçırma ,cinsel ilişki sırasında ağrı ve hissizlik sorunlarının çözümünde tedavi amaçlı yapılmaktadır. Ayrıca estetik kaygılardan dolayı da bu işlemler yapılmaktadır.
Genital estetik operasyonlardan en sık yapılan işlemler; iç dudak estetiği (Labioplasti), vajina daraltma (Vajinoplasti), genital gençleştirme ve beyazlatma uygulamalarıdır.
Teknolojinin ilerlemesi sayesinde lazer ve radyofrekans cihazları ile ameliyatsız genital estetik uygulamaları yapılabilmektedir. Ameliyatsız genital estetik uygulamalarında dikiş ve bıçak izi olmadığı için iyileşme süresi oldukça kısa olduğu gibi işlem süresi de kısadır.
Kadınlarda vajinanın gevşemesi ve eski sıkılığını kaybetmesiyle eşler arasında ilişki sırasında cinsel tatminsizlik ortaya çıkabilmektedir. Genişleyen vajina kanalı yalnızca erkekte değil, kadında da cinsel tatminsizlik ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir. Sonuç olarak eşlerin cinsel hayatında ilişkiden beklenilen hazzın alınması için önemli bir olgu olan vajina darlığını sağlayan operasyona Vajina Daraltma denir.
Sağlık kuruluşlarının herkese açık şekilde tedavi ücretlerini ilan etmesi yasalarla kısıtlandığı için web sitemizde tedavi ücretleri hakkında bilgi verememekteyiz. Web sitemizi inceledikten sonra bizimle iletişime geçerek tedavilerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Kadın cinsel organına bakıldığında dışarıdan görülen bölgenin ismi dış dudaklardır. Büyük dudaklar olarak da adlandırılan bu bölgenin dolgunluğu, büyüklüğü ve şekli estetik açıdan göze ilk çarpan yerdir. Bazı kişilerde doğuştan şekil bozukluğu olabildiği gibi yaşın ilerlemesiyle birlikte de bir takım değişiklikler meydana gelmektedir. Labioplasti, dış dudaklardaki estetik problemleri ortadan kaldırır. Böylece kadının özgüveni ve cinsel ilişkiden aldığı haz artar. Bunların yanı sıra dudakların büyüklüğünden dolayı giyilemeyen kıyafetler özgürce giyilebilir. Labioplasti uygulamalarında başarı oranı oldukça yüksek olup güvenilirliği oldukça yüksek olan bir işlemdir.

YASAL UYARI

Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

Gizlilik İlkesi

BİZE ULAŞIN

Genital Estetik Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın