Sorularınıza Cevaplar

Sorularınıza Cevaplar

Vajina daraltma ve genital bölge dudak ufaltma ameliyatı fiyatımız ameliyat alanının genişliğine göre değişmekte. Ameliyatlarımızı lazer ile veya cerrahi yöntemle yapmaktayız. Bunun yanında ThermiRF dediğimiz radyo frekans yöntemini de kullanmaktayız. Detaylı bilgi için 05359349719 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Belirttiğiniz gibi ciltteki kararmaları lazer ile tedavi edebiliyoruz. Bu işlem dış genital bölgede uygulandığından bekaretinize bir zarar vermez. Genital estetik konularında öngörüşmelerimiz ücretsizdir. Dilerseniz 05359349719 nolu telefondan randevu alabilirsiniz.
Vajina daraltma işlemini lazer ile veya cerrahi yöntemle yapabiliyoruz. Dilediğimiz kadar daralma sağlayabiliriz. Genelde tekrar genişleme meydana gelmemektedir.
Merhabalar , Yapılan müdahalenin kızlık zarınıza hiç bir olumsuz etkisi yoktur. Bakire bayanlara da rahatlıkla uygulanabilen bir müdahaledir. Geçmiş olsun dileklerimle..
Merhabalar , her iki operasyonda aynı anda yapılabilir. Problem olmayacaktır. Geçmiş olsun dileklerimle..

Şimdi Ne Yapmak İstersiniz ?

Daha Fazla Soru CevapSoru Sormak İstiyorum

TV PROGRAMLARI

AMELİYATSIZ GENİTAL ESTETİK ÇÖZÜMLER
Muayenehane şartlarında uygulanabilir radyofrekans tedavisi

  • AMELİYAT VE ANESTEZİ YOK
  • HORMON TEDAVİSİ YOK
  • ANINDA SONUÇ VAR
  • HAYAT KALİTENİZDE ARTIŞ VAR

Dr. Korkut Arslan

Jin. Op. Dr. Korkut Arslan

Jin. Op. Dr. Korkut Arslan

Jinekolog Operatör Doktor Korkut Arslan ilk ve orta öğrenimini istanbul ‘da tamamlayarak 1992 yılında İstanbul Kabataş Erkek Lisesinden mezun oldu. 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinden Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak ihtisasını tamamladı.İhtisası süresi...

Daha Fazla Bilgi

VİDEO ANLATIMLAR

S.S.S

Genital Estetik Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Genital bölge estetiği, vajinal yenileme olarak da adlandırılmaktadır. İç Dudak Estetiği (Labioplasti), Dış Dudak Estetiği (Vuvoplasti) , Vajina Beyazlatma, Vajina Daraltma gibi işlemler genital estetik işlemleri olarak adlandırılmaktadır.
Kadınların, genital sağlık alanında erkeklerden çok daha bilgili oldukları bilinmektedir. Genital estetik uygulamaları doğum yapmış ya da yapmamış herkesin yaşayabileceği vajinal kuruluk, tekrarlayan enfeksiyonlar, vajinanın geniş olması, vajinada meydana gelen renk değişimi, idrar kaçırma ,cinsel ilişki sırasında ağrı ve hissizlik sorunlarının çözümünde tedavi amaçlı yapılmaktadır. Ayrıca estetik kaygılardan dolayı da bu işlemler yapılmaktadır.
Genital estetik operasyonlardan en sık yapılan işlemler; iç dudak estetiği (Labioplasti), vajina daraltma (Vajinoplasti), genital gençleştirme ve beyazlatma uygulamalarıdır.
Teknolojinin ilerlemesi sayesinde lazer ve radyofrekans cihazları ile ameliyatsız genital estetik uygulamaları yapılabilmektedir. Ameliyatsız genital estetik uygulamalarında dikiş ve bıçak izi olmadığı için iyileşme süresi oldukça kısa olduğu gibi işlem süresi de kısadır.
Kadınlarda vajinanın gevşemesi ve eski sıkılığını kaybetmesiyle eşler arasında ilişki sırasında cinsel tatminsizlik ortaya çıkabilmektedir. Genişleyen vajina kanalı yalnızca erkekte değil, kadında da cinsel tatminsizlik ortaya çıkmasına sebep olabilmektedir. Sonuç olarak eşlerin cinsel hayatında ilişkiden beklenilen hazzın alınması için önemli bir olgu olan vajina darlığını sağlayan operasyona Vajina Daraltma denir.
Sağlık kuruluşlarının herkese açık şekilde tedavi ücretlerini ilan etmesi yasalarla kısıtlandığı için web sitemizde tedavi ücretleri hakkında bilgi verememekteyiz. Web sitemizi inceledikten sonra bizimle iletişime geçerek tedavilerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Kadın cinsel organına bakıldığında dışarıdan görülen bölgenin ismi dış dudaklardır. Büyük dudaklar olarak da adlandırılan bu bölgenin dolgunluğu, büyüklüğü ve şekli estetik açıdan göze ilk çarpan yerdir. Bazı kişilerde doğuştan şekil bozukluğu olabildiği gibi yaşın ilerlemesiyle birlikte de bir takım değişiklikler meydana gelmektedir. Labioplasti, dış dudaklardaki estetik problemleri ortadan kaldırır. Böylece kadının özgüveni ve cinsel ilişkiden aldığı haz artar. Bunların yanı sıra dudakların büyüklüğünden dolayı giyilemeyen kıyafetler özgürce giyilebilir. Labioplasti uygulamalarında başarı oranı oldukça yüksek olup güvenilirliği oldukça yüksek olan bir işlemdir.

YASAL UYARI

Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

Gizlilik İlkesi

BİZE ULAŞIN

Genital Estetik Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın