Jin. Op. Dr. Burcu K. Arslan

Jin. Op. Dr. Burcu K. Arslan

Jinekolog Operatör Doktor Burcu Kardaş Arslan 1974 yılında Malatya'da doğdu. İlk ve ortaokulu Malatya ve Eskişehir illerindede tamamladı. 1992 yılında İstek Vakfı Florya Bilge Kaan Kolejinden mezun oldu. 1998 yılında Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi.

Sonrasında Almanyada Köln Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Ana bilim dalında ihtisasa başladı. İhtisasını 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi’nden Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığı diplomasını alarak tamamladı.

İnfertil (kısır) hastalarda VEGF molekülünün IVF (tüp bebek) başarısı üzerine olan etkileri ve Endometriozisli hastalarda folliküler sıvı VEGF konsantrasyonlarının karşılaştırılması ile ilgili araştırmalarda bulundu.

Uzmanlık Alanları

  • Kadın Hastalıkları & Doğum
  • HPV Genital Siğil Tedavisi
  • Gebelik Sonlandırma
  • Genital Bölge Estetiği
  • Kızlık Zarı Dikimi

YASAL UYARI

Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.

Gizlilik İlkesi

BİZE ULAŞIN

Genital Estetik Hakkında Daha Fazla Bilgi Alın