Bizi Ziyaret Edin
Bakırköy / İstanbul
İletişim
0533 571 90 19
E-Mail
burcukarslan@gmail.com
Çalışma Saatleri
Pzt - Cum: 8:30-18:00/Cmt: 9:30-17:00

Genital Estetik Acı Verir mi?

Estetik ameliyatları sonrası doktorunuz size sunmuş olduğu tavsiyelere uyar, ilaçlarınızı düzenli kullanırsanız problem yaşanmaz. Acı da duymazsınız. Genital estetik işlemi önceki zamanlarda bazı olgulardan dolayı geri planda kalmaktaydı. Ancak son on yıldır genital estetik ameliyatları da hız kazanmış durumda.

Neden Genital Estetik Yapılır?

Genital estetik genital bölgeyi oluşturan yapılar üzerinde uygulanır. Vajina estetiği, cinsel bölge estetiği, vejen estetiği, vulva estetiği gibi farklı isimlerle de adlandırılır. Bu estetikte bu bölgeyi oluşturan iç dudaklar, dış dudaklar, zevk alma kısmı olan klitoris noktası, G noktasında düzeltme, doğum sonrası dikiş izlerini yok etme, kızlık zarı operasyonu gibi işlemler yapılıyor.

Bu İşlemler Neden Yapılır?

Kadının vajina bölümündeki kendi rahatsız eden görüntüler düzeltilir. Böylece kendini daha mutlu ve daha huzurlu hisseder. Cinsel ilişkiden daha fazla zevk alır. Bazen yaşın ilerlemesine ve doğuma bağlı olarak vajina bölgesinde sarkmalar, yırtılmalar olur. Bundan dolayı da vajen estetiği yapılmaktadır. Yapılan estetik ile vajina güzel bir görünüm alabilir. Kadınlar cinsel organından utanmaz ve cinsel ilişkiye daha açık, daha özgüvenli başlarlar. Yapılan daraltma işlemleri ile erkekler kadını daha çok hisseder ve daha çok haz alabilirler.

Kimler Yaptırabilir?

18 yaşını doldurmuş her yetişkin genital estetik olabilir. Bakire olup olmamak, evli olup olmamak önemli değildir. Vajina estetiği genelde vajinanın görünümünde rahatsız olanlar ile doğum sonrası bu bölgede oluşan bazı deformelerden dolayı anneler yaptırmaktadır. Özellikle doğum sonrasında meydana gelen genişlemeler, zamanla oluşan renk değişimi, vajina iç ve dış dudaklarındaki sarkmalar kadınları bu estetiğe itmektedir. Vajina estetiği sonrası bazı kusurlar giderilmekte. Bu estetik işleminden sonra doktorun tavsiyelerine birebir uyulması gerekmektedir. Mikrop, enfeksiyon kapmamak için iyileşene kadar korunma sağlanmalıdır. Yapılan araştırmalar bu estetik işlemi sonrası cinsel cinsel yaşam da mutluluk ve performans artışının olduğunu göstermiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir