Kapat

Genital Estetik Ameliyatlar

En sık uygulanan genital estetik ameliyatlar labioplasti (Küçük dudakların şekil bozuklarının giderilmesi) , klitoropeksi (Klitorisin küçültülmesi) , vajina daraltma , vajina beyazlatma ( vulva beyazlatma) ve kızlık zarı dikimi operasyonlarıdır.

Genital Estetik Ameliyatlar

inceleyin

Lazerle Yapılan Genital Estetik Uygulamaları

Lazerle yapılan genital estetik ameliyatlar son zamanlarda hızla popülerite kazanmakla beraber genital bölgede meydana gelen sorunların estetik kaygıların yanı sıra işlevsel ve cinsel problemlere de yol açmasından dolayı önemi gün geçtikçe artmaktadır.

Lazerle Yapılan Genital Estetik Uygulamaları

inceleyin

Vajina Daraltma

Vajina genişlemesinden kaynaklanan problemlerin başında cinsel hayatta oluşan olumsuzluklar gelmektedir. Bu hem erkek hem de bayan tarafında hoşnutsuzluğa neden olabilmektedir. Vajina daraltma bu hoşnutsuzluğun giderilmesi için yapılan bir işlemdir.

Vajina Daraltma

inceleyin

Labioplasti Ameliyatı

Bazen dış dudaklar yapısal olarak normalden uzun , büyük veya asimetrik olabilir. Bu durumda cinsel ilişki esnasında penisin itmesi ile dış dudaklar (labiumlar) gerilebilir ve bu da ağrıya yol açabilir. Tüm bu nedenlerle tedavi ve kozmetik amaçlı cerrahi ile dış dudaklar labioplasti ameliyatı ile normal boyutlarına indirilebilir.

Labioplasti Ameliyatı

inceleyin

Lazerle Vajina Beyazlatma

Günümüzde lazer ile renk açıcı tedaviler; genital bölge beyazlatma, renk ağartma, genital alan renk açma tedavileri uygulanabilmektedir. Lazerle genital alan renk açma ‘labial whitening’ veya ‘vulvar whitening’ olarak da bilinmektedir.

Lazerle Vajina Beyazlatma

inceleyin

Klitoropeksi (Klitorisi Küçültme) Ameliyatı

Bazı bayanlarda klitoris üzerinde bulunan deri kalıntısı fazla olabilmekte ve bu klitorisin büyük görünmesine ve şekil bozukluğuna neden olabilmektedir. Bu tarz problem yaşayan bayanlarda kilitoris üzerindeki fazla olan deri katlantısını estetik cerrahi yöntemlerle çıkartabilmekteyiz.

Klitoropeksi (Klitorisi Küçültme) Ameliyatı

inceleyin

Kızlık Zarı Dikimi Blog


Bizi dilediğiniz zaman çekinmeden arayabilirsiniz.
0533 571 90 19
yada dilerseniz
Biz Sizi Arayalım
İletişim

Zeytinlik Mah. Fişekhane Cad. İşcen Apt. No: 32 Daire: 9 (Capacity B Kapısı Karşısı Lokman Hekim Eczanesi Üzeri) Bakırköy / İstanbul